5. Inteligentné elektroinštalácie

Inteligentný systém riadenia budov

Pri novostavbách rodinných domov, polyfunkčných objektoch si už aj na Slovensku postupne získavajú svoje miesto inteligentné elektroinštalácie.

Elegantný systém ovládania osvetlenia, kúrenia, vzduchotechniky a iných elektrických zariadení pomocou dátovej zbernice bez potreby počítača v závislosti od intenzity svetla, vetra, tepla, času a želania užívateľa.

Takmer neobmedzené možnosti pre riadenie rodinných domov a menších budov. Unikátna možnosť vytvárania svetelných scén a ich riadenia, programovania a stmievania. Možnosť pripojenia na bežnú zabezpečovaciu signalizáciu – poplachová kombinácia.

Možnosť riadenia zvolených zariadení, napr. kúrenia, závlahy cez telefón – možnosť spätnej poplachovej, či stavovej informácie priamo napr. na mobilný telefón užívateľa. Ovládací signál nezamoruje elektromagneticky (tzv. elektrosmog) okolie na rozdiel od klasických spínačov.

Pri inteligentných inštaláciách sa využíva zbernicové pripojenie všetkých komponentov. Hrubé elektroinštalačné káble sú nahradené tenkými dátovými rozvodmi. Takýmto riešením môžete ovládať ktorýkoľvek spotrebič z každého miesta a je len otázkou naprogramovania, či budete ovládať zásuvky, svetlo, klimatizáciu, žalúzie alebo sa rozhodnete pre zalievanie trávnika.

Ponúkneme a navrhneme Vám riešenie inteligentnej elektroinštalácie spojenú s jej dodávkou, montážou, naprogramovaním a zaškolením.

Úvod     Služby     Referencie     Info a články     Partneri     Kontakt

Služby

Profesionálny prístup

15 rokov na trhu

Kvalitná práca

Neustále vzdelávanie

Poradenstvo

Výhodné ceny

Prečo si vybrať nás?

Mobil: 0905 746 477

Copyright © 2016 rikapro.sk. Všetky práva vyhradené.

RiKaPro s.r.o.
Staviteľská 3
831 04  Bratislava

Mobil:
0905 746 477

E-mail:
rikapro@rikapro.sk

RiKaPro Bratislava - eletroinštalácie, bleskozvody, revízie, kamerové systémy / Služby